fbpx

Ilusaid valgeid jõule!

Meie kevadel loodud meeskonna esimesed jõulud Dagenis olid väga lahedad. Sellel aastal otsustasime oma parimad sõbrad kokku kutsuda ja külastada Ungru restorani. Istusime suure ühise laua taga, sõime peakoka valmistatud suus sulavaid roogasid, ajasime Hiiumaist juttu, jagasime kingitusi ja tegime vaikselt plaane uueks suveks. Ungru pererahavas ja peakokk Andrus on väga toredad, nende imeline pisike maja ja eriti maitsvad söögid jätsid sooja jälje südamesse, natukene tekkis isegi kahetsus, et juba suvel nende juurde ei jõudnud. Pärast meie õhtusööki ja  majatuuri jätsime hüvasti Ungru rahvaga ning sõitsime tagasi Dagenisse, siin jätkus juttu ikka kauemaks ja Hõbekala pere jäi meile isegi ööseks.

See oli üks maru ilus õhtu, mida veel pikalt saab meenutada.

Dagen Haus Külalistemaja Orjakus ja ka meie teised puhkemajad on selleks aastaks kõik välja müüdud. Mõeldes tagasi olnud aastale ei jää väga muud üle, kui tänada neid, kes leidsid sel suvel esimest korda tee meie juurde. Aitäh!

Aitäh, et valisite veeta oma puhkuse Hiiumaal mõnes toredas metsamajas, hostelis, hotellis või külalistemajas. Uusi inimesi kohata on alati tore ja veel toredam on siis, kui sellest uuest tutvusest kasvab välja üks imeline uus sõprus. Dageni tööpere sai sellel aastal juurde nii mõnegi uue sõbra, nii mõnegi ägeda uue püsikülalise, kellega koos järgnevaid hooaegu lõbusamalt veeta.

Samuti ei saa tänamata jätta neid suurepäraseid perekondi, kes ikka ja jälle Hiiumaad külastavad ja aeg-ajalt ka meie juures peatuvad, ilma teieta poleks meid. Sellel valgel rahuajal soovime, et võtaksite aega ja oleksite just oma kallite ja lähedastega, oma pere ja lastega. Et oleks armastust ja hellust, et oleks rohkem märkamist ja hoolimist, et oleks rohkem aega ja mahti teha just neid asju mida südames kanname.

Nüüd, kus käes on talvine pööripäev ning siit edasi hakkavad ööd aina valgemaks muutuma, teeme vaikselt plaane uuteks seiklusteks sellel madalhooajal. Kui ilmataat meile külma veel lubab ja laht mõlemal pool Orjakut jäätub, korraldame kindlasti mõned uisumatkad, püüame jää-august kala ja mõnel õhtul läheme piilume virmalisi. Peagi paistab Dageni suurtest akendest juba rohkem päikest ning kaminasaal täitub kevadise soojuse ja valgusega. Siis tervitame kaugelt tulnud linde, hingame sisse tärkavat kevadet ning astume rõõmsa ja puhanuna vastu uuele suvele.

Armsad sõbrad, maagilist jõuluaega, meeldejäävat aastavahetust, aitäh, et olete olemas!:)

et
en_GB et

Uudiskiri

Kui soovid osa saada meie Hiiumaa seiklustest ja olla alati kursis Dagen Hausi parimate majutuspakkumistega, siis jäta oma e-mail siia.

Please wait...

Suur tänu! :)