Märtsi sündmused Dagenis

Plirt-plärts käes on märts.

Kas Sina märkasid, et selle aasta esimesel kevadkuul on viis nädalavahetust?

Lumi Hiiumaalt on täiesti kadund, jääd pole enam Orjaku ümbruses peaaegu ollagi. Tundub, et see talv läks sama kiirelt kui ta tuli. Õhus on juba sellist mõnusat kevadist olemist, kui veel maapinna kuivaks saab, siis on kevad täiesti käes.

Eile vahetasime oma külalistega Hollandist kirju ja selgus, et neil olevat juba olnud +20 kraadi ja põldusid katavad kevadlilled. Ilm on kuidagi ootamatult ja kähku muutunud soojaks ning mõnusaks. Lootust on, et ka see hooaeg tuleb Hiiumaal üks tihe ent samas väga oodatud ja äge. Aitäh sõbrad, kes te kõik olete juba kinnitanud oma suvised broneeringud meie juures. Ootame väga teid külla!

Orjaku muul

08.03.2019 toimub Dagen Haus kaminasaalis üks väga eriline kontsert. Külla tuleb Margus ja tutvustab meile Austraalia päritolu tuulepilli “didgeridood“. Saame osa selle väepilli maagilistest rütmidest. Minu suureks rõõmuks lubas Margus kaasa võtta ka ühe kõige vägevama gongi, mis tal on. Gong on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Dageni kaminasaalis istume patjadele kell 19.00 ja laseme helidel hinge paitada. Rohkem infot naistepäeva õhtu helirännaku kohta saad lugeda siit.

Mandrilt tulijatele on kontsertõhtu toa hinna sees, teistele €15 ning vajalik on eelregistreerimine.

Aitäh, kui oled juba oma tulekust märku andnud!

Dagen Haus Meelterännak

Hiiumaa

Dagen Haus avab oma uksed eriürituste seeriaks – kutsume sind osa saama viiekäigulisest maitserännakust, millele lisavad vürtsi maitsekalt valitud džinni kokteilid. See on õhtu, kus saab istuda ühise laua taha, tutvuda teiste inimestega ja kuulata ning rääkida ka ise saare lugusid. Meie rännak saab alguse Heltermaa sadamast ja juhib meid läbi laante, soode ja metsade Kaibaldi nõmmele. Siin meie õhtusöögi lugu lõppeb, ainult selleks, et uuel kuul jätkuda. Õhtusöögi kohta loe lisa siit.

Sellel õhtul on köögis mitmes Eesti tunnustatud restoranis töötanud ja suure rahvusvahelise kogemusega peakokk Aivar Mäger. Baaris on maailmarändur ja kokteilimeister Lenar Lehlta. Saalis loob ruumi ja viib meid hiljem tantsima jazzilaulja Kristin Kalnapenk.

Terve märtsi kuu jooksul pakume sulle võimalust saada osa neljapäevasest puhkusest. Endiselt on võimalus soetada endale pakket “Võta reede vabaks”

Broneerimiseks anna endast märku ja kirjuta: lage@dagen.ee Kui lisad kirjale ka märksõna “Blogi postitus” saad paketile soodustuse -25%

Aktiivset broneerimist ja mõnusat kevadkuu algust!

 

etET