Küpsisepoliitika

Dagen Haus koduleht www.dagen.ee kasutab küpsiseid. Siin saad teada, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame.


Mis on küpsis?

Küpsisteks nimetatakse tekstifaile, mille brauser salvestab teie seadmesse veebilehte külastades. Hädavajalikud küpsised jagunevad kahte rühma:

  • Seansiküpsised
    Ajtuise loomuga ning kaovad koheselt, kui olete kodulehelt lahkunud või sulgenud brauseri. Neid saab kasutada vaid veebilehe teatud funktsioonide võimaldamiseks. Ilma nende küpsisteta ei ole teie nõutud teenuseid võimalik pakkuda või on need häiritud. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet;

  • Funktsionaalsus ehk püsiküpsised
    Need kehtivad küpsises sätestatud aja jooksul ega kustu brauseri sulgemisel. Sellised küpsised aktiveeritakse iga lehekülastuse korral. Seda võidakse kasutada näiteks veebilehe eelistuste meelde jätmiseks või statistiliste andmete kogumiseks. Nendest saate loobuda vaid brauseri ajaloo kustutamisega.

Mittevajalikud ehk kolmanda osapoolte küpsised on need, mis võivad koguda informatsiooni kodulehe külastaja ja veebi kasutamisharjumuste kohta. Selle alusel on võimalik pakkuda kasutajale suunatud reklaami, parandada nii lehe külastamise kasutajakogemust kui ka üldist veebilehe toimivust.


Millised küpsiseid meie kasutame?

Meie kodulehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui veebilehitseja (brauseri) seadistustes on hädavajalike/kohustuslikud küpsiste kasutamine lubatud. Kui Te aga ei nõustu kohustuslike küpsiste kasutamisega, peate selle manuaalselt keelama oma brauseri seadistustes. Sel juhul võivad mitmed kodulehe teenused ja funktsioonid olla piiratud nõustu.

Külastades meie kodulehte www.dagen.ee näed teadet küpsiste kohta. Seal aga võite nõustuda või keelduda kolmandate osapoolte ehk mitte hädavajalike küpsistega. Oma lehel kasutame järgnevaid kolmandate osapoolte teenusepakkujate küpsised: Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook.

Kolmandate osapoolte sõltumatus

Kuigi enne kolmandate osapoolte kaasamist oleme tutvunud nende privaatsuseeskirjadega, ei saa me tagada, et nende tavad vastavad meie omadele. Paratamatult saavad kolmandad osapooled kasutada kodulehtede peale olevaid küpsiseid oma äranägemise järgi. Kuna meil pole kontrolli kolmandate osapoolte küpsiste üle omavoli üle, ei hõlma Dagen Hausi küpsisepoliitika nende poliisi.  

etET