Meeskonnaga Hiiumaale!

Töökeskkonna muutus

Millal sa viimati oma äripartneriga rahulikult aja maha võtsid ja päriselt rääkisid?

Üks ühele, silmast silma, südamest südamesse. Millal rääkisite sellest, mis on tegelikult ka oluline, tulite välja oma tellimuste numbrite ja rahavoogude planeerimisest?

Vahel on vaja muuta oma töökeskkonda ning sülearvuti lihtsalt teises kohas avada, et mõte paremini liiguks. Olgu selleks kohvik, hotelli lobby või lennujaam. Mõnikord on parim just mõnus olemine looduse keskel. Selleks, et saaksid pauside ajal ringutada ja kuulata vaikust. Mitte tramme. Hingata sõõm värsket õhku ning hiljem soovi korral tööd edasi teha. Süvenenult ja produktiivselt. Märgata oma äripartneri ja meeskonna loomulikku töörütmi.

Hommikul ärgata aeglaselt, sest sõita ei ole vaja kuhugi. Väljuda toast ja jalutada vaid alla söögisaali ja lasta meil enda eest hoolt kanda. Sa väärid seda, su vaim väärib seda, Sinu äripartner ja ka meeskond väärivad seda!

Aeg teistmoodi töötamiseks

Sõida kaheks päevaks mandrilt ära, tule kahekesi või terve meeskonnaga. Tule turguta nii enda, kui ka oma meeskonna vaimu. Kuulame ära Sinu idee ja soovi ning pakume omalt poolt just Sinule parima lahenduse.

Dagen Haus külalistemajast leiad eest kuus mugavat tuba; suure söögi- ja kaminasaali koosolekute ja väiksemate seminaride korraldamiseks või oma meeskonnaga koostöötamiseks; sauna koos avara eesruumiga; mõisapargi, kus korraldada erinevaid meeskonnamänge.

Meil on olemas vajalik tehnika, et toetada maksimaalselt meeskonna tööd majas sees.

Teeme koostööd erinevate koolitajate, coachide ja teiste oma ala spetsialistidega, kelle fookus on just meeskonnatööl. Oleme siin selleks, et aidata Sinul ja Sinu meeskonnal oma tulemusi parandada.

Kirjuta julgesti oma soovist dagen@dagen.ee või helista +372 5182555

etET