Veebruar on Sõbrakuu

Dagen Haus ja Hõbekala külalistemaja pakkumine

Kui suvel majutus täitub just kui iseenesest ja midagi suurt tegema ei peagi, siis madalhooajal külalisi saada on üks paras pähkel kõigile Hiiumaa turismiga tegelevatele ettevõttetele.

Küll aga on Hiiumaa loodus aastaringi täiesti fantastiline ja pakub silmailu ning meelerahu ka lumevabal talvel. Vaid mõned päevad tagasi kaunistasid Kassari saare taevast virmalised. Selleks, et meie kaugematel külalistel oleks võimalus saada osa sellisest looduse maagiast, oleme välja töötanud paketi just madalhooajaks. Majutus Hiiumaa kahes otsas – Kassari saarel ja Kõpu poolsaarel, Ristnas. Võta kaasa oma 10 parimat sõpra ja tule avasta hoopis teistmoodi Hiiumaad!

Sõbrakuul saab palju kino

Hiiumaa kinokava on sellel kuul eriti tihe ja filme leiab pea igale vanusele ja maitsele. Sõbrakuu lõpuni toimub Hiiumaa eri paigus üle 30 kinoseansi. Näitamisele tuleb Oskar Lutsu ainetel valminud “Talve”. Adrenaliinisüsti annab I maailmasõja põhjal vändatud selle assta film “1917”. Ka lapsi ei ole unustatud, ning näitamisele tuleb “Sipsik”

Hiiumaa Kino tegemistel saad silma peal hoida nende Facebooki lehel, samuti on sealt jägitav ka uus kinokava.

Joogasaar Hiiumaa

Hiiumaa pakub põnevaid tegemisi ja väljakutseid aastaringselt.  Märkamatult on paradiisisaarest saanud paik, kus saab end maha laadida, taastada, välja lülitada, uuesti laadida, mediteerida, joogatada, tegeleda sisekamusega jne.

Meie saarest on saanud terapeudiline koht, paik, kus saab tegeleda nii enda vaimse kui füüsilise kehaga.

Jooga on parim viis leida tasakaal oma kehas, panna proovile oma vaim ja tugevdada oma vastupidavust. Hiiumaad on õnnistatud kahe särava joogaõpetajaga – Kadri ja Max Romano. Juba veebruarikuu lõpus alustavad nad Kärdlas uue joogakursusega algajatele.

Hõbekala pakub aprillis võimalust saada osa joogatreenerite algkurusest. Registreerimine on avatud ja järgi on veel mõned vabad kohad.

Suvepäevad-joogaga_sept-2018

Jääkala Festival Hiiumaal

III-Jääkala-Festival

Juba sel laupäeval saab alguse III Jääkala Festival.
Talvine kalapidu maagilises Orjaku sadamas pakub tegevust kogu perele.

Dagen Haus pakub osalejatele ühe mõnusa majutuse ja õhtuse sauna. Broneerides toa salasõnaga “Jääkala” saad majutuse kaheks ööks kuni 20% soodsamalt. Meie ootame külla ja soovime kõigile osalejatele head kalaõnne.

ღ Puhka Hiiumaal Kassari saarel ღ

etET