fbpx

Sinu parim puhkus Hiiumaal

Hiiumaa päikeseloojang

Juulikuus põristame trumme ja õpime tantsima

 

Djembe_drums_DagenHaus

Juuli keskel toimub juba kolmas djembe trummi workshop Dagen Haus külalistemajas. Saame kokku taas pühapäeval 14.07.2019 ja istume mõisaparki, et põristada Iani juhedamisel üks pisike rütm.  Tund sobib kõigile, kellel on vähegi huvi katsetada midagi uut ja põnevat. Ootame täiskasvanuid ja lapsi saama osa ühest mõnusast ühisloomisest.

Vajalik on endast eelnevalt märku anda, siis teab Ian tuua kaasa vastava koguse trumme.

 

Juulis õpime Argentiina Tangot

Dancing

Jätkame rütmide lainel ning pärast pühapäevast trummitundi saame uuesti kokku esmaspäeva õhtul Dagen Haus kaminasaalis. Paneme jalga tantsukingad ja teeme algust teise uue üritusesarjaga. Esmakordselt tantsime Argentiina Tangot Kassari saarel. Saame kokku vaid kolmel esmaspäeval juulis, augustis ja septembris ning viime ennast müstilisse tango maailma. Esimesel tunnil räägime Argentiina Tango olemusest, õpime selgeks põhiliikumise ja pärast tundi tantsime Dagen Haus kaminasaalis, kuniks jaksu on.

Meie treenerid Ian ja Lagle tulevad Jessica ja Someri tantsukoolist Tallinnast. Nad on koos tantsinud pea kuus aastat, käinud erinevatel workshoppidel üle Euroopa ja teevad oma asja kirega.

Sellesse tundi soovitame tulla paarilisega. Hea oleks, kui saaksid endast ennem märku anda ja oma nime koos partneriga kirja panna. Kui Sul ei ole tantsupartnerit, aga huvi on suur, siis palun võta kindlasti võta ühendust ürituse lehe kaudu.

 

Dagen Haus võtab osa Avatud Talude päevast

21.07.2019 toimub Hiiumaal Avatud Talude päev, koos seitsme teise majapidamisega üle Hiiumaa avame ka meie oma uksed kõigile huvilistele.

Pühapäeva lõunast pakume Dagen Haus kaminasaalis suitsulamba suppi ja plaadikooki. Avatud on kohvik, istuda võib nii mõisapargis kui ka kaminasaali pehmel diivanil. Räägime sellest, kuidas endise Orjaku mõisa südamesse on täna tekkinud hubane Dagen Haus külalistemaja. Kuidas viimased 20 aastat turismivalkonnas on mõjutanud meie elu Hiiumaal.

Räägime Dagen Naturali tekkest ja sellest kuidas on kasvatada oma lambaid ja veiseid. Kaasa saab osta meie mahedat veise ja lambaliha. Müügil on meie oma kasvatatud Hiiumaine astelpaju.

Lapsed saavad ronida slackline’del ja puhata võrkkiigel. Tule ja vaata, kuidas on elu Kassari saarel, Orjaku mõisas.

 

Helisevad_ohtud_kaasiku_talus

Veel saab sellel suvel Hiiumaal tunda ennast mõnusalt Kaasiku talu hoovis. Siin astuvad üles erinevad tuntud Eesti artistid.

Esinejate ja kontserdite ajakavaga saad tutvuda siin. Kõikidel õhtutel on kohal ka pop-up kohvikud ja veinibaar. Väravad avatakse kell 18:00. Kõik on oodatud!

Armsad sõbrad, juuli on puhkuste aeg, tule ja puhka koos meiega Hiiumaa kaunil saarel!

 

 

 

et
en_GB et

Uudiskiri

Kui soovid osa saada meie Hiiumaa seiklustest ja olla alati kursis Dagen Hausi parimate majutuspakkumistega, siis jäta oma e-mail siia.

Please wait...

Suur tänu! :)